Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Чи задовільняють Вас створені безпекові умови перебування дитини в ЗДО?
Total 1 common:people_all_forms
Voting
Як вам працюється в умовах карантину?
Total 4 common:people_all_forms
Voting
Як Вам наш сайт?
Total 17 common:people_all_forms

«Гра як важливий засіб всебічного розвитку дітей дошкільного віку»

Date: 28 листопада 2019 о 22:02
181 view

21.11.2019 в закладі дошкільної освіти №1 «Колосок» смт.Кельменці відбулося чергове засідання педагогічної ради №2 на тему: «Гра як важливий засіб всебічного розвитку дітей дошкільного віку».
При підготовці до педради вихователі мали змогу відвідати у колег години дозвілля та ігрової діяльності. З найменшими малюками Ірина Анатоліївна провела сюжетне ігрове заняття-подорож до лісу. Новинкою для колег було використання бізіборда. Марина Іванівна і Лариса Миколаївна організували ігри на розвиток сенсорних здібностей. Наталя Олександрівна показала керівництво рухливими та народними іграми з правилами. Альвіна Василівна запросила колег на ігровий день. Малята захопливо грались в рухливі, дидактичні та сюжетні ігри, не помічаючи гостей.
Старші дошкільнята під вмілим керівництвом педагогів теж із задоволенням проводять свій вільний час за цікавими іграми та розвагами. Жанна Георгіївна, Марина Анатоліївна і Олена Миколаївна організовували дидактичні ігри та ігрові вправи на розвиток мовленнєвих, логіко-математичних, пізнавальних здібностей. Тетяна Григорівна, Оксана Іванівна, Анастасія Олегівна показали підготовку та організацію сюжетно-рольових ігор по ознайомленню з професіями дорослих, влаштували парк професій.
Розпочалося засідання виконанням рішень попередньої педради – заслухано звіт старшої медичної сестри про результативність впровадження в практику роботи закладу цілісної оздоровчої спрямованості кожного вихованця. Натрасенюк О.І. провела моніторинг рівня захворюваності дітей, причини невідвідування дітьми закладу, запропонувала дієві методи оздоровлення дитячого організму для кожної вікової групи.
За результатами тематичної перевірки вивчення стану роботи з організації ігрової діяльності, вихователь-методист Павлюк Ж.Г. інформувала присутніх про задовільний рівень оснащення усіх груп іграми, необхідними для даної вікової категорії. Педагоги постійно вдосконалюють ігрові осередки, щоб вони були максимально мобільними, постійно оновлювалися, адже всі розуміють, що основним видом діяльності в дошкільному віці є гра. Гра насичує кожен день, кожну вільну від організованого освітнього процесу хвилину життя дошкільника.
Проте, педагоги недостатньо проводять просвітницьку роботу з батьками щодо організації ігрової діяльності вдома та на відпочинку.
Директор Козярська Л.В. доповіла про форми і методи педагогічного керівництва грою ЗДО, наголосила, що треба зробити для того, аби гра не була лише формальністю, а справляла справді розвивальний вплив, щоб малята мали змогу проявляти в іграх свій творчий потенціал.
За круглим столом вихователі окреслили розвивальне і виховне значення різних видів гри для формування світогляду дитини.
З метою пропаганди організації ігрової діяльності з дитиною в домашніх умовах, педагогам рекомендовано планувати для батьків всеобучі, мастер-класи, дні відкритих дверей.
На завершення роботи педагогічної ради педагоги дійшли до згоди, що проблема організації ігрової діяльності та вмілого керівництва грою вимагає особливої щоденної уваги.

Comments:
Only authorized users can leave comments.